Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - Shrnutí a poděkování.

Vážení spoluobčané,

v minulých dnech jsme v Kravařích zažili situaci, kterou v novodobých dějinách Kravař nepamatujeme.
Mám na mysli přerušení dodávky el. energie a to od ranních hodin 29.10.2017 až do odpoledních hodin 31.10.2017.

Chtěl bych poděkovat Vám všem, kteří jste mne kontaktovali na mobilní telefon (byly Vás desítky) a ptali jste se na aktuální stav oprav vedení el. energie. Vám všem jsem se snažil průběžně podávat informace, aby jste „byli v obraze“. Ani já jsem nedisponoval přesnými (na hodiny) informacemi, kdy že dojde k opětovnému puštění el. energie. Chci Vám za Vaše jednání – bez emocí s chápáním toho, že ani starosta není všemohoucí - poděkovat.

Stejně tak bych chtěl poděkovat celé řadě spoluobčanů, kteří se aktivně snažili Obci Kravaře v této nelehké situaci pomoci, aby snížili nepříjemnost, kterou je nefungující rozvodová soustava el. energie. Záměrně zde neuvádím jména, neboť bych jisto jistě na někoho zapomněl, což bych opravdu nerad.

Ještě jednou Vám, trpělivým a shovívavým občanům Kravař děkuji. A Vám, kteří jste se aktivně podíleli na ulehčení situace ostatním spoluobčanům děkuji taktéž a přeji si, aby jste se nenechali odradit „některými znalci“, kteří se jistě v následujících dnech objeví s výroky „to chtělo, mělo se to udělat, já bych to udělal/a“.

Děkuji.

Ing. Vít Vomáčka, MBA – starosta obce Kravaře v Čechách