Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - Benefice pro Matýska - Matýsek už rehabilituje 

A humorná historka na úplný závěr!

Svěřila se mi dnes – ve čtvrtek 19. 7. 2018 - paní Veronika Chocholoušová, jak korespondovala s bývalou občankou Janovic L. V.. Tato bývalá občanka paní Veroniku Ch. ihned  po zveřejnění fotografií z benefice pro Matýska bombardovala úkoly, ve stylu: „Okamžitě smažte mou fotografii z fotogalerie, nepřeji si, aby na mne koukaly miliony lidí….“.
Paní Chocholoušová ji odvětila, že na každé podobné akci je upozornění, že se z akce pořizuje záznam pro potřeby obce Kravaře a že návštěvou  potvrzuje dotyčný fakt, že souhlasí se zpracováním dat. Stejně tak, že fotograf – zastupitel obce pan Robert Lůžek  - je čitelně označen. (Stranou ponechávám invektivy ze strany paní L. V. vůči tomuto zastupiteli).

V rámci uklidnění situace jsme zajistili vymazání inkriminované fotografie.

Jen si na závěr dovoluji poznamenat, že upozornění je napsáno dosti velkými písmeny a stejně tak je fotograf obce pan R. L.  označen dostatečně výrazně.
Možná by tudíž bylo fajn, abyste se příště podobným akcím pořádaných obcí Kravaře paní Lucie raději vyhnula a nezúčastňovala se jich.

Ing. Vít Vomáčka – starosta obce Kravaře v Čechách


 Vážení spoluobčané,
v sobotu dne 17. 7. 2018 jsme byli svědky ojedinělé akce v historii našich Kravař.
Díky iniciativě paní Veroniky Chocholoušové, byl uspořádán benefiční koncert ve prospěch „Matýska“.

Domnívám se, že díky této akci se potvrdily dvě věci:
1. Kravařští (a nejen oni) občané prokázali, že mají srdce a to na pravém místě. O tom svědčí výše vybraných financí pro našeho spoluobčánka.
2. Přijetí paní Veroniky Chocholoušové do standartního pracovního poměru byl správný krok, který učinila naše samospráva.

Pro odlehčení ale musím konstatovat, že paní Veronika má určitý handicap (příjemná tvář, schopnosti a věk).
Lze očekávat, že díky těmto skutečnostem, to u některých našich spoluobčanů nebude mít lehké.

S radostí konstatuji, že tato akce pomohla potřebným, udělala radost všem přítomným na koupališti a obec Kravaře se projevila jako slušná a solidární obec.
Na této akci bylo přítomno 451 návštěvníků.

Ještě jednou Vám všem děkuji a těším se na shledání při dalších kulturních akcí obce Kravaře.

Ing. Vít Vomáčka – starosta obce Kravaře v ČecháchpodekovaniSponzorum

vyuctovaniBeneficeZápisy v Knize návštěv

Foto: redakcePředání Matýskovi
Foto: Robert LůžekFoto: Robert LůžekVše je připravené, počasí nám přeje … a tak čekáme jenom na Vás, vážení návštěvníci.Příprava benefice je v plném proudu.zastita1zastita2matysek