Obec Kravaře, okres Česká Lípa | U nás je taky hezky


Aktualita - Beseda s panem prof. MUDr. Janem Pirkem DrSc. - plastika

Předkládáme fotografie detailu plastiky, kterou obdržel prof. J.Pirk při návštěvě Kravař.Vážení spoluobčané, vážení návštěvníci besedy s profesorem J. Pirkem.

Když jsem včera po skončení oficiální části besedy s prof. J.Pirkem přijímal od Vás blahopřání resp. poděkování za vydařenou akci, bylo mi jasné, že se k ní ještě budu muset na našich webových stránkách vrátit.
A začal jsem si sestavovat „osnovu“ tohoto poděkování.
Klasik by řekl, že ráno moudřejší večera a tak se tomu stalo i u mne.
Proto jsem se rozhodl sáhodlouze se nerozepisovat, ale zveřejnit několik SMS zpráv od Vás, účastníků této besedy:

Starosto, beseda byla skvělá. Verča a Robert to perfektně měli připravené. Děkují všichni, kteří tam se mnou byli. S pozdravem ..

No Víti, paráda!

Zdravím pana starostu a přeji pokud možno pěkné ráno. Koukal jsem na stránky a včerejší beseda měla velký úspěch. Opět skvělý nápad a organizace. Myslím, že i pan profesor se cítil dobře. Setkání mělo úroveň a dárečky byly velmi originální. Ten z AJETA byl teda třída! Dávám Vám všem velkou jedničku. Jen tak dál, skvělá akce.

Ahoj, posílám velkou pochvalu za včerejší akci všem organizátorům, moc se mi to líbilo. Těším se na další přednášku, či besedu!

Včerejší akce – paráda.“

(Administrátor těchto stránek zná jména a příjmení autorů SMS sek ).

A mé shrnutí? Opět se potvrdilo, že v našich mladých zastupitelích, resp. radních je opravdu velký potenciál.
Verčo a Roberte díky.

A na závěr dvě myšlenky z přednášky pana profesora:

  1. Nošením motýlku vyjadřuji úctu ke svým pacientům. S každým osobně před operací mluvím a přeci musím dobře vypadat.
  2. Osoby, které jsou nositelem negativní nálady a energie, tak ty si nepřipouštím k tělu a vyhýbám se jim. Nechť si to své negativistické užijí samy se sebou resp. se sobě podobnými.

 

 

Ing. Vít Vomáčka – starosta obce Kravaře v Č.FOTO: Robert LůžekA již je vše připraveno:Přípravy na besedu jsou v plném proudu.Dárek pro prof. MUDr. Jana Pirka, DrSc. je v Kravařích.

V pondělí 4.2.2019 převzal ve sklárně AJETO Lindava starosta obce Kravaře dárek pro prof. J. Pirka, DrSc., který navštíví naši obec dne 25.3.2019.
Dárek starostovi předal výrobce daru, pan Petr Noivotný.

Touto cestou panu Novotnému velmi děkujeme.Rezervované vstupenky na besedu s panem prof. MuDr. Janem Pirkem DrSc. možno vyzvedávat po předchozí telefonické domluvě u p. Chocholoušové na tel. 725 456 237 od 8 do 17 hodin.

vst.Pirkpirk